Web sitemiz veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden sipariş vermek için ”siparis@teriroditi.com” adresine mail atabilir veya iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Özel ve toplu siparişlerinizde ürün detaylarını (renk, adet, tarih, yazı) ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını mutlaka belirtmenizi rica ederiz. Toplu ve özel siparişlerinizde teslimat süresi değişkenlik göstermektedir. Mailiniz tarafımıza ulaştıktan ve ödeme yapıldıktan sonra siparişleriniz onaylanmış olacaktır.

Ürün ödemeleri Banka Havalesi /EFT veya Kredi Kartınızla online olarak kabul edilmektedir. Kapıda ödeme seçeneği yoktur. Ödeme yapılmadan ürün gönderimi yapılmamaktadır. Fiyatlaramıza KDV dahil değildir. Sipariş ekranında fatura bilgilerinizi belirtmeniz gerekmektedir. Ödeme yapabileceğiniz hesap numaraları hakkında bilgi almak için “muhasebe@teriroditi.com“ adresine mail atabilirsiniz.

“www.teriroditi.com” internet sitesinde bulunan ürünler stoklarla sınırlıdır. Stoklarda bulunan ürünlerin yurtiçi teslim süresi kargo firmasına bağlı olarak max. 3 iş günüdür. 3 iş günü içerisinde elinize ulaşmayan ürünlerinizi 24 saat içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerinizin kaybolmaması için teslimat bilgilerinizi eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Ödemenizi gerçekleştirip, sipirişinizi tamamladıktan sonra teslimat bilgileriniz mail yoluyla tarafınıza iletilecektir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.